Brwi i rzęsy to nie tylko podkreślenie oczu, ale całej twarzy. stylizacja brwi umożliwia wyeksponowanie naturalnego łuku brwiowego oraz pomaga ujarzmić niesforne włoski. Laminacja rzęs to zabieg łączący odżywienie, podkręcenie oraz przyciemnienie rzęs. dzięki temu uzyskujemy zalotne spojrzenie na codzień.

STYLIZACJA BRWI

Podstawą dobrze zrobionych brwi jest mapowanie brwi, czyli dobrania idealnego kształtu brwi do twarzy, dzięki wyznaczeniu strategicznych punktów. Szkic musi być precyzyjny i dobrany do owalu twarzy oraz osadzenia oczu z uwzględnieniem korekty szerokości nosa i rozstawienia oczu. Nie mniej ważny jest kolor, którego uwzględniana jest nie tylko jego intensywność ale również ton, tak aby współgrał harmonijnie z typem urody naszej klientki. Regulacja, którą wykonujemy woskiem umożliwia dokładne usunięcie niechcianych włosków, jak i „meszku” w okół brwi, który często jest widoczny po nałożeniu makijażu. Te wszystkie niuanse sprawiają, że nasza stylizacja brwi stała się zabiegiem bardzo pożądanym przez klientki. 

Doświadczenie, które zbieramy od wielu lat oraz zaangażowanie w temacie brwi sprawiają, że przychodząc do naszego salonu z jasnymi i cienkimi brwiami, często z widocznymi ubytkami opuścicie zadowolone z wymarzonymi brwiami.

Przeciwwskazania do regulacji woskiem:

– alergia na wosk,
– obrzęki, zaczerwienienia, otwarte rany w okolicach łuku brwiowego,
– choroby skóry,
– stany ropne oraz zapalne,
– świeża opalenizna.
– osoby będące w trakcie terapii kwasami, bądź pochodnymi witaminy A (retinoidami).


LAMINOWANIE RZĘS

Rzęsy to nie tylko podkreślenie oczu, ale całej twarzy. Laminacja rzęs to zabieg łączący podkręcenie, zabarwienie oraz odżywienie rzęs. Laminowane rzęsy gwarantują zalotne i kuszące spojrzenie. Przewagą laminacji rzęs nad innymi metodami przedłużania, zagęszczania czy pogrubiania rzęs jest to, że daje naturalny efekt. Laminacja ponadto doskonale odżywia i optycznie wydłuża rzęsy.

Zabieg jest nieinwazyjny i co ważne – bezbolesny. Z powodzeniem może być wykonywany przez każdą przyszłą mamę niezależnie od tego, w którym trymestrze ciąży się znajduje. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych zarówno dla kobiety ciężarnej, jak i dla rozwijającego się płodu.

Jeśli boisz się zabiegu przedłużania rzęs lub nie chcesz go wykonywać, bo stawiasz na bardziej naturalny efekt, to laminacje będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

Zabieg ten daje dość długotrwały efekt – rzęsy są podkręcone od 4 do 6, a nawet 8 tygodni. Wszystko zależy od struktury naszych włosków, ich podatności na podkręcenie, a także tego, jak dbamy o rzęsy. W szczególności ważne jest to czy nie narażamy ich na często oddziaływanie wysokich temperatur, np. podczas gorących kąpieli. Aby przedłużyć efekt, jaki daje laminacja, czyli doskonale wypielęgnowanych i podkręconych rzęs, należy zwrócić uwagę na sposób obchodzenia się z nimi, szczególnie tuż po zabiegu. Nie można m.in. pocierać oczu, czy jak pisaliśmy już wcześniej, namaczać przez długi czas rzęs podczas kąpieli w wannie. Dotyczy to szczególnie okresu dwóch dni po zabiegu.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg zaczyna się od przygotowania włosków, następnie przykleja się do górnej powieki wałek silikonowy i nawija się na niego każdą rzęsę. Na rzęsy przyklejone do wałka nakładane są specjalne preparaty do wydobycia idealnego skrętu. Później włoski farbowane są na czarny kolor. Na koniec zabiegu nakładany na rzęsy jest botoks i czysta keratyna, dzięki czemu rzęsy są bardziej elastyczne i nawilżone.

Przeciwwskazania do zabiegu laminowania rzęs:

  • alergiczne choroby oczu;
  • nadwrażliwość oczu;
  • trichotillomania;
  • jęczmień, zaćma, jaskra;
  • chemioterapia;
  • zapalenie spojówek i inne infekcyjne schorzenia oczu;
  • zapalenie rogówki;
  • urazy, otarcia, obrzęki i oparzenia w okolicach oczu.