Aby mieć piękną i zdrową cerę, trzeba o nią dbać, a więc tajemnica pięknej cery tkwi w sposobie jej pielęgnacji.

Prawidłowa pielęgnacja cery uzależniona jest od odpowiednio dobranych składników aktywnych oraz częstotliwości ich stosowania w zależności od problemu i stanu skóry. Źle dobrane produkty/składniki mogą nasilić problem, z którym się borykamy. Pielęgnacja skóry nie powinna kończyć się na domowych rytuałach! Jest to głównie uzupełnienie do zabiegów odpowiednio dobranych do potrzeb Twojej skóry. To właśnie zabiegi pielęgnacyjne są warunkiem sukcesu, jakim jest piękna, jędrna, jednolita oraz zdrowa cera. Zabiegi mogą być oczyszczające, nawilżające, dotleniające, odżywcze, przeciwstarzeniowe czy rozjaśniające na przebarwienia.

ZABIEG PIELĘGNACYJNY – zaprojektowany jest indywidualnie dla każdej osoby podczas rozmowy konsultacyjnej na początku wizyty. Zabieg pielęgnacyjny jest na bazie peelingu chemicznego, który złuszcza martwy naskórek i odpowiednio dobrany może mieć działanie oczyszczające, nawilżające czy odmładzające. Peelingi chemicznie wspaniale poradzą sobie także z przebarwieniami, rozszerzonymi porami czy naczynkami.

Do zabiegu pielęgnacyjnego warto dodać coś EXTRA!

  • INFUZJĘ TLENOWĄ – polega na wtłaczaniu w skórę substancji odżywczych z ampułki dobranej do potrzeb skóry- za pomocą tlenu pod wysokim ciśnieniem, emitowanego przez specjalny aplikator. Dotlenienie skóry gwarantowane.
  • OCZYSZCZANIE WODOROWE – polega na wprowadzeniu pod skórę cząsteczek wodoru za pomocą strumienia wody o podwyższonym ciśnieniu. Jedna z bezinwazyjnych metod oczyszczania skóry, usuwania złogów łoju czy martwego naskórka.
  • MEZOTERAPIĘ BEZIGŁOWĄ – polega na wprowadzaniu pod skórę substancji aktywnych z ampułki dobranej do potrzeb skóry za pomocą głowicy wytwarzającej prąd elektryczny o częstotliwości radiowej. Impulsy elektryczne sprawiają, że przez pewien czas błony komórkowe stają się lepiej przepuszczalne- znajdujące się w nich kanały hydrofilowe otwierają się. To właśnie nimi preparaty aktywne docierają w głąb skóry, w konkretne miejsce.

ZABIEG NA OKOLICE OKA

To coś o czym marzy każda kobieta i nie tylko! 

Połączenie nawilżającego peelingu chemicznego z inteligentną indukcją preparatów aktywnych oraz fali radiowej. Ta wyjątkowa kombinacja jest w stanie poradzić sobie równocześnie z liftingiem oka, zmarszczkami, cieniami pod oczami, opuchlizną oraz oznakami zmęczenia.

 INNOWACYJNY ZABIEG „DOLL FACE” (oczyszczająco-odmładzający)

To połączenie zabiegu pielęgnacyjnego z oczyszczaniem wodorowym, infuzją tlenową i wtłoczeniem substancji aktywnych prądami czego efektem jest ujędrnienie i poprawa kondycji skóry. Zabieg zakończony jest masażem z wykorzystaniem głowicy chłodzącej KRIO lub rozgrzewającej z naturalnego Jadeitu oraz masażem manualnym.